Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty) już od 199,00 zł.
Producenci
Produkt tygodnia

Podkładka pod siodło z owczej skóry dla najwyższego komfortu konia i jeźdźca.

Aby zapewnić Twojemu koniowi najwyższy komfort, wielu jeźdźców szuka podkładek pod siodło wykonanych ze skóry jagnięcej lub ochraniaczy na siodło wykonanych z prawdziwej owczej skóry. Jagnięcina zapewnia idealne rozłożenie nacisku i jednocześnie masuje grzbiet konia. W przypadku produktów ze skór jagnięcych należy zawsze zadbać o to, aby kanał komory był wolny i że dostarczano doskonałą jakość lub dobre dopasowanie.

Oferujemy Państwu w naszym sklepie JASZYM również podkładki siodłowe z kieszeniami dla jeszcze lepszej kompensacji korekty.

Podkładka na siodło wykonana z medycznej skóry jagnięcej.

Pad z prawdziwą skórą jagnięcą to wersja Deluxe każdego padu siodłowego. Medical Lambskin to idealna podkładka pod siodło dla każdego konia na tak wiele sposobów. Prawdziwa skóra jagnięca ma pewne cechy, których żaden sztuczny produkt nie może naśladować. Z jednej strony ma działanie antyalergiczne i antyseptyczne, co oznacza, że nawet konie o wrażliwej skórze mogą nosić taką podkładkę na siodło. Ponadto skóra jagnięca wspomaga krążenie krwi w mięśniach koni. Dzięki naturalnej kreacji płaszcz masuje grzbiet konia podczas jazdy. Pod medyczną skórą owczą nie rozwija się również akumulacja ciepła. Dzięki naturalnej kreacji temperatura sierści wyrównuje się, a konie nie zaczynają się tak szybko pocić. Prawdziwa podkładka z owczej skóry ma również tę szczególną właściwość, że jest stabilna wymiarowo. Oznacza to, że płaszcz powróci po każdej jeździe. Pomimo potu kształt zostaje zachowany. Nawet jeśli siodło leży na owczej skórze, a guzki podczas jazdy dociskają futro, dobrej jakości skóra jagnięca nie pęka, ale zachowuje swój kształt i jest tylko ściśnięta. W rezultacie taka podkładka bardzo absorbuje wstrząsy, dopasowuje się anatomicznie do konia i nie ma punktów ucisku ani otarć. Takie nakładki siodełka są bardzo delikatne na grzbiecie konia. W JASZYM oferujemy trzy różne poduszki z owczej skóry. Z jednej strony podkładka z kieszeniami umożliwiająca indywidualne wypełnienie. Ponadto normalna prawdziwa poduszka z owczej skóry z komorą kanałową, aby uniknąć poślizgnięcia się poduszki. I oczywiście podkładka z przeplatanym kanałem komorowym dla dodatkowej ochrony kręgosłupa koni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Sklep jeździecki CAVALO | Człekówka 96, 05-340 Kołbiel, woj. mazowieckie | NIP: 5321605778, REGON: 142263850

sklep jeździecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl