Zadzwoń

+48 660 379 340 lub napisz sklep@cavalo.pl

Producenci
Produkt tygodnia

Derki zewnętrzne padokowe jako niezawodna ochrona przed zimnem i wilgocią

Derki zewnętrzne zapewniają Twojemu koniowi niezawodną ochronę przed zimnem i wilgocią. Nasze derki dla koni na zewnątrz są idealne do użytku na pastwisku lub w terenie! Dzięki wiązaniu krzyżowemu i zapięciu na piersi z podwójnym rzepem siedzi jak rękawiczka - pod warunkiem, że derka ma odpowiedni rozmiar! W JASZYM sklepie jeździeckim znajdziesz duży wybór derek zewnętrznych w różnych kolorach i wzorach. Dlaczego koń potrzebuje derki na zewnątrz?  Konie są bardzo różne i nie trudno o ich przeziębienie. Wszystko zależy od tego, jak trzyma się konia, ile ma lat, jaką wydajność musi przynieść i w jakim klimacie jest koń. Zasadniczo konie są tak samo zimne jak my ludzie. Derka padokowa zewnętrzna pomaga utrzymać konia w cieple i chroni przed zimnem. Ponieważ nawet konie nie są odporne.

Termin „derka padokowa” jest terminem ogólnym i można go podzielić na derkę zimową dla koni, derkę letnią dla koni i derkę przeciwdeszczową

Derka na niskie temperatury jest odpowiednia na zimę, ponieważ jest wiatroodporna, wodoodporna i ma grubą wyściółkę. Dzięki derce padokowej o masie 200 g lub 300 g Twój koń będzie otulony ciepłem.

Latem mogą być burzliwe, chłodne i wilgotne dni. Tu polecamy derkę bez wypełnienia 0g. Jest to model derki wodoodporny i wiatroodporny.

Szczególnie ważna jest oddychalność derek, ponieważ koń jest często bardzo aktywny na pastwisku lub w padoku.

Derki padokowe są odporne na rozdarcie i mają doskonałe dopasowanie - pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni rozmiar. Aby zapewnić idealne dopasowanie, zmierz konia prawidłowo: przeciągnij sznur od najwyższego punktu kłębu do nasady ogona. Długość sznurka w cm daje długość derki. Standardowe rozmiary derek są następujące: • 115 cm, • 125 cm, • 135 cm, • 145 cm, • 155 cm • i 165 cm Nawet odpowiednie mocowanie idealnie pasuje. Upewnij się, że pasy derek nie są ani za ciasne, ani za szerokie. Pas brzuszny powinien być również optymalnie zakuty w odpowiednie miejsce. Jeśli derka jest za daleko, koń może ją zgubić lub zaplątać się w nią. Jeśli derka okaże się zbyt dopasowana lub za mała, koń ma ograniczony ruch i może to prowadzić do otarć.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Sklep jeździecki CAVALO | Człekówka 96, 05-340 Kołbiel, woj. mazowieckie | NIP: 5321605778, REGON: 142263850

sklep jeździecki do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl